Witamy w serwisie internetowym firmy GAZBUD

Wykonujemy Instalacje gazowe, Sieci i przyłącza gazowe, montaż punktów redukcyjno-pomiarowych, stacji gazowych, przeglądy instalacji gazu ziemnego i płynnego, instalacje c.o (centralnego ogrzewania), sieci wodociągowe i kanalizacyjne, instalacje wod-kan (wodno-kanalizacyjne) oraz wszelkie usługi z tym związane (biały montaż). Posiadamy serwis urządzeń gazowych. Oferujemy również kompleksowe usługi w zakresie projektowania wewnętrznych jak i zewnętrznych instalacji gazowych.

Stosowane przez nas materiały i urządzenia posiadają aktualne certyfikaty, atesty, aprobaty i inne dopuszczenia do stosowania w budownictwie.

 

Gwarantujemy naszym klientom wysoką jakość oferowanych usług, popartą wieloletnim doświadczeniem, wiedzą, jak również fachowością kadry pracowniczej. Wysoka wartość usług dostarczanych przez naszą firmę a także zadowolenie i spełnienie oczekiwań naszych Klientów to nasze priorytety. Jesteśmy z klientem od poczatku do końca inwestycji. Nasz klient przychodząc do nas załatwi wszystko począwszy od ustalenia odpowiedniej oferty dla niego, poprzez wykonanie projektu, wykonanie inwestycji, aż po załatwienie wszelkich niezbędnych formalności. Dzięki temu nie musicie się Państwo martwić o prawidłowość wykonania całej inwestycji, która jest potwierdzona stosownymi protokołami.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą usług.